Třešně

O lákavé chuti třešní a višní z vlastní zahrady

Co může být uspokojivějšího než ochutnat šťavnaté ovoce, které jsme si sami vypěstovali? Nic se nevyrovná chuťovému pocitu čerstvých třešní a višní, jejichž sladká nebo lehce nakyslá vůně se line vzd přečtěte si více »

tuji

Řízky tújí - cesta ke krásné a zdravé zahradě

Tuja se může vysazovat od května do září. Pokud chcete vytvořit zajímavou zahradu, jsou thuje ideálními rostlinami, protože jsou dlouhověké a nápadné. Typy thuyas Tuje lze zakoupit v mnoha různých d přečtěte si více »

jeřabiny

Strom jeřábu v zahradě

Korálová královna - jak se jeřábu často říká - je malý strom nebo keř s pravidelným habitem, světlou korunou a úzkými, ostře řezanými listy. Její charakteristické červené kulovité plody shromážděné v přečtěte si více »

 

Řízky tújí - cesta ke krásné a zdravé zahradě

Tuja se může vysazovat od května do září. Pokud chcete vytvořit zajímavou zahradu, jsou thuje ideálními rostlinami, protože jsou dlouhověké a nápadné.Typy thuyasTuje lze zakoupit v mnoha různých druzích a barvách. Nejoblíbenější jsou tuja smaragd a tuja kmen. První z nich je zelený a má výrazný sloupovitý tvar. Kmen tuja je vhodný k vytváření zimostrázů, živých plotů a tvoří krásnou kulisu zahradn...

Strom jeřábu v zahradě

Korálová královna - jak se jeřábu často říká - je malý strom nebo keř s pravidelným habitem, světlou korunou a úzkými, ostře řezanými listy. Její charakteristické červené kulovité plody shromážděné v kompaktních trsech jsou skutečným lákadlem a symbolem začínajícího podzimu. Vlastnosti jeřábuJeřáb je půvabná, snadno pěstovatelná rostlina s mnoha dekorativními vlastnostmi a cennými vlastnostmi. Říz...